TEKNOLIFE Hakkımızda

2010 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa'da‘de hizmet vermeye başlayan AKSA AYDINLATMA, 2014 yılında TEKNOLIFE markasını Türkiye pazarına sunmuştur.

 

AKSA AYDINLATMA kurulduğu günden itibaren hızla büyüyerek, müşteri memnuniyetine odaklı, yeni trendler oluşturan, geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ve hızlı servis ağı ile ELEKTRİK ELEKTRONİK VE AYDINLATMA SEKTÖRÜNÜN güvenilir ve gözde firması haline gelmiştir. Devamlılık ve müşteri memnuniyeti prensibiyle hizmetlerine kalite standartlarını arttırarak devam etmektedir.

 

Misyonumuz

İnsanlık ve ekonomi için değer oluşturan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, Türkiye'de başarılı gruplar arasında yer almak; bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyaların zenginleşmesine katkıda bulunmak.

 

Vizyonumuz

Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği firma olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak.

 

Değerlerimiz

Ürün ve hizmetlerimiz gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de değerimiz o kadar artacaktır.

 

Kazancımız ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir.

 

Bizimle İletişime Geçin

Hürriyet Mahallesi 257 Sokak No:13/B GAZİOSMANPAŞA/İSTANBUL

Bizi Arayın

(0212) 479 45 60

Bize Yazın

info@tekno-life.com