Bemis Hakkında

Bemis Elektrik, Türkiye'mizin sanayi kentlerinden Bursa'da 1995 yılında kurulmuştur. Üretimine 3 çeşit ürünle başlamış olup, fiş priz sektöründe 10 yıl gibi kısa bir sürede lider konuma gelmiştir.


 

Bugün BEMİS, %100 yerli sloganı ile 1600'in üzerinde ürün çeşidi, ISO 9001-2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, CE, TSE, GOST-R, UKRSEPRO ve TÜV Kalite Belgeleri ve en önemlisi kalitesini eğitim ve tecrübeleri ile kanıtlamış ekibi ile liderliğini sürdürmektedir. Dünya Markası olma yolunda planlı çalışmalar yapan BEMİS, toplam kaliteye verdiği önemi tescilli kurumsal sloganı ile her platformda öne çıkarmaktadır.


 

"Kalite saygının ifadesidir!.."


 

Sloganı ile BEMİS, yaptığı ihracatlar ile sadece iç pazar değil dünya pazarında da tanınan bir marka olma yolunda seri ve sağlam adımlarla ilerlemektedir.


 

Alanında Türkiye’nin Pazar Lideri olan Bemis, farklı standartlarda plastik, metal ve kauçuk fiş prizleri farklı güç değerlerine göre standart gerekliliklerine uygun olarak üretmektedir. Endüstriyel Fiş prizlerin yanı sıra Plastik Dağıtım Panoları (Kombinasyon Kutuları), Plastik Buat Kutuları, Plastik Panolar, Buton ve Şalter Kutuları, Plastik ve Metal Kablo Makaraları, Seyyar El Lambaları, Emniyet Trafolu Aydınlatma Lambaları, Otomatik Sarım Mekanizmalı Enerji Aktarım Sistemleri ürünleri ile sanayinin tüm alanlarına teknik çözümler sunmaktadır.


 

İç pazarın yanı sıra; Rusya, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Mısır, Nijerya, İngiltere, İran, Irak, Afganistan, Sırbistan, Kazakistan, Azerbaycan, Ukrayna, Tunus, Libya, Güney Kore ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne ihracatı da bulunan BEMİS, yurtiçi satış ve pazarlama faaliyetlerini grup şirketlerinden biri olan BEMPA Pazarlama Ltd. Şti. aracılığı ile yapmaktadır.


 

Uzman deneyimli kadrosu ile ürünlerinin tasarım sürecinden satış sonrası hizmete kadar tüm süreçlerini modern sistemlerle yöneten firmamız; proje, taahhüt ve bayi müşteri profiline doğrudan ve dolaylı olarak teknik destek vermektedir. Sanayinin tüm alanlarında ürünleri ile var olan BEMİS Elektrik, otomasyon, otomotiv, makine, gıda, hastane ve gemi sanayisine özel olarak üretmiş olduğu ürünlerle de sektöründe öne çıkmaktadır.


 

Satış sonrası hizmete önem vererek, müşterilerimizin ve sektörün güvenini kazanmış durumdadır. Bu bizim temelimizi oluştururken, gelişim sürecinde ise 2000 yılında pazarlama şirketimizi kurduk. Sistemli çalışma felsefesiyle, CRM (müşteri ilişkileri yönetimi) programını kullanarak müşterilerimizin durumunu güncel bir şekilde takip ederek, yılda 2 kez yapılan müşteri memnuniyeti anketlerini değerlendirmekte, bu bağlamda eksikliklerini tespit etmekte ve doğru yönde çalışmalar yapmaktadır. Yurtiçinde 300 seçkin bayi ağı ile BEMİS ürünleri müşteri ve son kullanıcı geri dönüşlerinden yararlanılarak sürekli geliştirilmektedir. Ürünlerinde tüketici memnuniyetini esas alan BEMİS, bu doğrultuda Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem vermekte, kolay ve fonksiyonel kullanıma uygun ürün tasarımlarını ileri teknoloji ile hazırlanan yazılımlar kullanarak tasarlamaktadır.

 


 

Satışını Gerçekleştirdiğimiz BEMİS Ürünleri

Kauçuk-Plastik Fiş Priz (Monofaze-Trifaze-Ark Kaynak)
CEE Norm Fiş Priz Serisi (16A-32A-63A-125A)
CEE Norm Fiş Priz Serisi (24 Volt Alçak Gerilim Fiş-Priz)
TriBox (16A-32A)
PolyBox (12A-32A)
Interlock (16A-32A-63A)
Kombinasyon Kutusu (V5-V10-V17-V24)
Buat ve Pano Kutuları (Alüminyum-Plastik)
Buton ve Şalter Kutuları (Alüminyum-Plastik)
Kablo Makaraları (Metal-Plastik)
Enerji Aktarım Tamburları

 

 

Bizimle İletişime Geçin

Hürriyet Mahallesi 257 Sokak No:13/B GAZİOSMANPAŞA/İSTANBUL

Bizi Arayın

(0212) 479 45 60

Bize Yazın

info@tekno-life.com