DE-PA Elektrik Hakkında

1985 yılında kurulan De-Pa Elektrikplastik kalıp üretimi yaparak,elektrik malzemeleri, aydınlatma ürünleri, ve diğer birçok alanda hizmet vermektedir. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman kadromuz zor beğenen müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla yerine getirerek sürekli kalite ve güvenin olduğu bir çalışma ortamındadır .

 

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin doğru belirlenmesi isabetli karar ve planlama, tasarımdan üretime bütün aşamaların kontrol ve denetimi ile kaliteli ve ekonomik çözümlerin minimum zamanda üretilmesi sağlanmaktadır. Bizimle çalışmak siz değerli müşterilerimize zaman , kalite ve güvence kazandıracağını taahhüt ediyoruz.

 

Türkiye pazarında istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden De-Pa, Türk elektrik malzemeleri sektöründe "İhracat Lideri" olarak dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstermekte ve De-Pa markası ile tamamı yerli üretim olan ürünlerini başarılı ile sunmaktadır.

De-Pa, 1999'lı yılların başından bu yana yurtdışı pazarlarda izlediği başarılı satış ve pazarlama stratejileri sayesinde yurtdışında tanınan ve tercih edilen markalardan bir marka haline gelmiştir.

 

Rusya gibi büyük ve önemli pazarda kendine haklı bir yer bulan De-Pa bir Türk markası olarak dünyanın global markalarına karşı büyük bir başarı ile mücadele etmekte ve Türk markaları içerisinde pazar liderliğini korumaktadır.

Temsil ettiği değerlerin önemini ve gücünü iyi bilen De-Pa, markasını bir Türk markası olarak bulunduğu her yerde gururla tanıtmaktadır.

 

Satışını Gerçekleştirdiğimiz DEPA ELECTRİC Ürünleri

Grup Prizler
Topraklı Golyat Fiş Priz
Fiş-Priz-Aksesuar
IP44 Nemliyer Anahtar-Priz Serisi
Sıva Üstü Priz Serisi
Glop Armatürler (Duvar Aplik-Tavan Armatür)
W Otomat Kutuları
Ağaç Desenli W Otomat Kutuları
Sıva Altı W Otomat Kutuları
Sensörlü Armatürler
Led Sokak Armatürleri
Led Aydınlatma Armatürleri
Kablo Kanalları (Yapışkan Bantlı-Döşeme Üstü-Pano Tipi)

 

Bizimle İletişime Geçin

Hürriyet Mahallesi 257 Sokak No:13/B GAZİOSMANPAŞA/İSTANBUL

Bizi Arayın

(0212) 479 45 60

Bize Yazın

info@tekno-life.com