Legrand Hakkında

Legrand Grup dünyada 70'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve varolduğu pazarların en az birinde pazar lideridir. Bu güçlü pazar hakimiyeti Legrand Grup'a,profesyonellerin birbirinden farklı ihtiyaçlarına cevap verebilmek, son kullanıcıların çeşitli zevklerine uygun ürünler sunabilmek ve ülke standartlarına uygun kurulum ve işlev kolaylığı sağlan ürünler üretebilmek gibi ciddi avantajlar sağlamaktadır.

Tam entegrasyon sağlayan ürünler sunabilmek için, Legrand Grup, tüm dünyada grup bünyesindeki firmaların ürün yelpazeleriyle, çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarına uygun olarak kendisini geliştirmektedir.

Legrand Grup Türkiye, iş modelini, grup bünyesindeki firmaları BticinoCablofil,EstapInform ve Zucchini ile entegre ederek dinamik yapısının da desteğiyle, pazar gücünü artırarak tam çözümler sağlamaya devam etmektedir.

 

Merkezi Fransa'da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 31 binden fazla çalışanı ve 178 binin üzerinde farklı ürün referansına sahip Legrand Grup'un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kablo taşıma sistemlerinden, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama, hemşire çağrı sistemleri ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.


 

Bizimle İletişime Geçin

Hürriyet Mahallesi 257 Sokak No:13/B GAZİOSMANPAŞA/İSTANBUL

Bizi Arayın

(0212) 479 45 60

Bize Yazın

info@tekno-life.com