Netelsan Hakkında

Sektöründeki faaliyetlerine 1989 yılında başlayan Netelsan, bina iletişim sistemleri ve sensörlü aydınlatma armatürleri üzerine ürünlerinin Ar-Ge’si, tasarımı ve üretiminin tamamını kendi bünyesinde yapan nadir firmalardan biridir.  Türkiye geneline yayılmış satış ve servis ağı, Ar-Ge’ye verdiği önem ve bina elektroniği alanındaki deneyimi sayesinde Netelsan  bugün Türkiye’nin sektöründeki lider firmalarından biri haline gelmiştir.

Yenilikçi ve öncü yapısıyla yurtdışına ihraç yapan ve markasıyla tercih edilen firmamız çalışmalarında tamamen sizlerden aldığı güven ve %100 yerli kaynak kullanarak kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

 

Ar-Ge departmanındaki uzman mühendisler ve teknik kadrosuyla alanındaki teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek bu gelişmeleri ürünlerinde uygulamaktadır. Siz değerli tüketicilerimize kaliteli ve sorunsuz ürünler sunabilmek için Ar-Ge departmanımız çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir. 

Bina iletişim sistemleri ve sensörlü aydınlatma armatürleri alanında sektörde lider olan firmamız yaptığı yenilikçi yaklaşımlarla ilklerin firması olma özelliğini kazanmıştır.

 

Netelsan, deneyimli teknik servisiyle tüm Türkiye genelinde gerekli durumlarda yerinde hizmet sunmaktadır.

 

Bizimle İletişime Geçin

Hürriyet Mahallesi 257 Sokak No:13/B GAZİOSMANPAŞA/İSTANBUL

Bizi Arayın

(0212) 479 45 60

Bize Yazın

info@tekno-life.com